Aktualności: Grupa 3 - "Promyczki"

Zakończenie roku

 

23 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie najstarszych przedszkolaków. (więcej…)

Kopciuszek

Środowe popołudnie w naszym przedszkolu było niezwykle owocne w doznania artystyczne. Wszystko za sprawą wspaniałych rodziców jakich mają nasze przedszkolaki. Nikt do tej pory nie wiedział, jakie talenty drzemią w rodzicach. (więcej…)

Dzień Mamy i Taty

Jak co roku przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. 24 maja „Puchatki”, 29 maja „Jeżyki” oraz 30 maja „Promyczki” słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość oraz ojcowski autorytet. (więcej…)

Dzień Dziecka

27 maja nasze przedszkolaki przybyły z całymi rodzinami na Dzień Dziecka zorganizowany przez Dyrekcję ZSS nr 4 wraz z Radą Rodziców Szkoły nr 4 i Miejskiego Przedszkola nr 4 oraz Delikatesy Centrum w Łososinie Górnej. Na gości czekało mnóstwo atrakcji: wspólne grillowanie, mecz piłki nożnej, jazda konna, pokaz kyokushin karate, zjeżdżalnie, występy zespołów tanecznych, oraz rozmaite gry i zabawy dla całych rodzin. (więcej…)

Baśnie Dalekiego Wschodu

17 maja 2017 r dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Baśnie Dalekiego Wschodu” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.  (więcej…)

„Mleczne warsztaty”

W  minionym tygodniu starszaki i średniaki realizując działania w zakresie tematu „Wiosna na wsi”  poznawały nie tylko pracę rolnika ale miały również możliwość działania we wszystkich sferach aktywności dziecka. (więcej…)

Od nasionka do rośliny

Promyczki rozpoczęły wiosenne przebudzenie w kąciku przyrody – pomagały i same sadziły kwiaty cebulowe, dymkę na szczypiorek i siały kwiatki. (więcej…)

W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH!

 

Dzisiaj w naszym przedszkolu dzieci obejrzały teatrzyk  pt.: „W zdrowym ciele – zdrowy duch!.”  Przedstawienie  miało na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez wzbudzanie zamiłowania do aktywności fizycznej oraz poszerzanie wiadomości na temat zdrowej żywności.  (więcej…)

List do Rodziców

Drodzy Rodzice!
Za nami luty – posłuchajcie, jak nam minął, czego się nauczyliśmy, co robiliśmy, co odkryliśmy… (więcej…)

Eksperymenty w grupie „Promyczków”!

Powszechnie wiadomo, iż dzieci charakteryzuje naturalna ciekawość tego, co je otacza. Najlepszym sposobem zaspokojenia tej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty o charakterze badawczym. (więcej…)

Koncert

24 lutego „Promyczki ” i „Jeżyki” wraz z uczniami szkoły wzięły udział w koncercie muzycznym pt. „Przeboje Disneya”, (więcej…)

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. (więcej…)

Bal karnawałowy

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi przedszkola  z niecierpliwością oczekując na wspólną zabawę. (więcej…)

Wigilia

22 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalny urok. Dla wielu z nas to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym oraz wspólnego kolędowania. (więcej…)

Stroiki świąteczne – warsztaty florystyczne.

Rodzice starszaków ciągle starają się uatrakcyjnić nasze zajęcia! 12 grudnia w odwiedziny przybyła mama Natalii i Dawida B, która przekazała nam tajniki wykonania bardzo efektownych stroików bożonarodzeniowych. (więcej…)