Aktualności: Grupa 2 - "Jeżyki"

Kopciuszek

Środowe popołudnie w naszym przedszkolu było niezwykle owocne w doznania artystyczne. Wszystko za sprawą wspaniałych rodziców jakich mają nasze przedszkolaki. Nikt do tej pory nie wiedział, jakie talenty drzemią w rodzicach. (więcej…)

Bananowe babeczki

W dniu 29.05.2017 w godzinach dopołudniowych dzieci z grupy Jeżyków samodzielnie przygotowały poczęstunek dla swoich Rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. (więcej…)

Dzień Mamy i Taty

Jak co roku przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. 24 maja „Puchatki”, 29 maja „Jeżyki” oraz 30 maja „Promyczki.” Słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość oraz ojcowski autorytet. (więcej…)

Dzień Dziecka

27 maja nasze przedszkolaki przybyły z całymi rodzinami na Dzień Dziecka zorganizowany przez Dyrekcję ZSS nr 4 wraz z Radą Rodziców Szkoły nr 4 i Miejskiego Przedszkola nr 4 oraz Delikatesy Centrum w Łososinie Górnej. Na gości czekało mnóstwo atrakcji: wspólne grillowanie, mecz piłki nożnej, jazda konna, pokaz kyokushin karate, zjeżdżalnie, występy zespołów tanecznych, oraz rozmaite gry i zabawy dla całych rodzin. (więcej…)

MALI ARTYŚCI

Twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku przedszkolnym wspomagających wszechstronny jego rozwój. Dzięki niej dziecko nie tylko pobudza i wyraża swoje myśli i emocje ale również zaspakaja potrzebę ekspresji. (więcej…)

Baśnie Dalekiego Wschodu

17 maja 2017 r dzieci z naszego przedszkola obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Baśnie Dalekiego Wschodu” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.  (więcej…)

„Mleczne warsztaty”

W  minionym tygodniu starszaki i średniaki realizując działania w zakresie tematu „Wiosna na wsi”  poznawały nie tylko pracę rolnika ale miały również możliwość działania we wszystkich sferach aktywności dziecka. (więcej…)

Wycieczka do kwiaciarni

Przedszkolaki z grupy „Jeżyków” w ramach realizacji tematu kompleksowego „wszystko rośnie” udały się do pobliskiej kwiaciarni. (więcej…)

W ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH!

 

Dzisiaj w naszym przedszkolu dzieci obejrzały teatrzyk  pt.: „W zdrowym ciele – zdrowy duch!.”  Przedstawienie  miało na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez wzbudzanie zamiłowania do aktywności fizycznej oraz poszerzanie wiadomości na temat zdrowej żywności.  (więcej…)

Koncert

24 lutego „Promyczki ” i „Jeżyki” wraz z uczniami szkoły wzięły udział w koncercie muzycznym pt. „Przeboje Disneya”, (więcej…)

Szkolenie

W celu pogłębiania swojej wiedzy pedagogicznej panie z grupy II uczestniczyły w konferencji „Dziecięca matematyka. O tym, jak należy postępować, aby dzieci odnosiły sukcesy i rozwijały swoje uzdolnienia matematyczne”. (więcej…)

Zimą jest wesoło!

Śnieg i zabawa na nim dają dzieciom dużo radości. Zabawy na świeżym powietrzu hartują dziecko, wzmacniają jego odporność. (więcej…)

Bal karnawałowy

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi przedszkola  z niecierpliwością oczekując na wspólną zabawę. (więcej…)

Urodziny Natalki

Natalka obchodziła swoje 4 urodziny w przedszkolu wśród kolegów i koleżanek. Najpierw były życzenia, potem dzieci głośno śpiewały STO LAT, a na koniec Natalka częstowała wszystkich pysznymi galaretkami. (więcej…)

KARNAWAŁ CZAS ZACZĄĆ

Dzisiaj przedszkolaki przygotowywały maski karnawałowe. Najpierw malowały farbami, a później ozdabiały kolorowym brokatem.

 

(więcej…)