Dzień Dziecka

27 maja nasze przedszkolaki przybyły z całymi rodzinami na Dzień Dziecka zorganizowany przez Dyrekcję ZSS nr 4 wraz z Radą Rodziców Szkoły nr 4 i Miejskiego Przedszkola nr 4 oraz Delikatesy Centrum w Łososinie Górnej. Na gości czekało mnóstwo atrakcji: wspólne grillowanie, mecz piłki nożnej, jazda konna, pokaz kyokushin karate, zjeżdżalnie, występy zespołów tanecznych, oraz rozmaite gry i zabawy dla całych rodzin.
Podczas festynu zostały wręczone nagrody dla laureatów międzyprzedszkolnego Konkursu plastycznego na temat: „Moje marzenia” zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 4. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – wzięło w nim udział 5 przedszkoli, wpłynęło 93 prace.
Komisja konkursowa w składzie:
Pani Jadwiga Dudziak – emerytowany nauczyciel plastyk, artystka ludowa
Pani Jolanta Pawlik – nauczyciel plastyki
Pani Maria Stanik – nauczyciel plastyki
wyłoniła w każdej kategorii wiekowej 1, 2, 3 miejsce oraz wyróżnienia.
Grupa I – 3-latki
I miejsce – Natalia Banat, Miejskie Przedszkole nr 4
II miejsce – Antonina Wiewióra, Miejskie Przedszkole nr 3
III miejsce – Bartosz Pęksa, Miejskie Przedszkole nr 4
Wyróżnienie – Maja Topa, Miejskie Przedszkole nr 4
Wyróżnienie – Oliwia Ryś, Miejskie Przedszkole nr 4

Grupa II – 4-latki
I miejsce – Zuzanna Dębska, Miejskie Przedszkole nr 4
II miejsce – Anna Jędrzejek, Miejskie Przedszkole nr 4
III miejsce – Alicja Golonka, Miejskie Przedszkole nr 4
Wyróżnienie – Milena Biedroń, Miejskie Przedszkole nr 3
Wyróżnienie – Oliwia Jacak, Miejskie Przedszkole nr 3
Wyróżnienie – Monika Pławecka, Miejskie Przedszkole nr 4
Wyróżnienie – Aleksander Filipek, Miejskie Przedszkole nr 4
Grupa III – 5-latki
I miejsce – Maria Kożuch, Miejskie Przedszkole nr 2
II miejsce – Dominik Golonka, Miejskie Przedszkole nr 4
III miejsce – Karolina Rams, Miejskie Przedszkole nr 2
Wyróżnienie – Natalia Pacholarz, Miejskie Przedszkole nr 3
Wyróżnienie – Karolina Wrona, Miejskie Przedszkole nr 3
Wyróżnienie – Anna Kożuch, Miejskie Przedszkole nr 4
Grupa IV – 6-latki
I miejsce – Łucja Guzik, Miejskie Przedszkole nr 4
II miejsce – Wiktor Duchnik, Miejskie Przedszkole nr 3
III miejsce –Aleksandra Budka, Miejskie Przedszkole nr 1
Wyróżnienie –Bartosz Jabłoński, Miejskie Przedszkole nr 1
Wyróżnienie – Dawid Kowalski, Miejskie Przedszkole nr 4
Wyróżnienie –Amelia Filipek, Miejskie Przedszkole nr 4
Grupa V – Collage
I miejsce – Wiktoria Grzelak, Miejskie Przedszkole nr 4
II miejsce – Milena Poręba, Miejskie Przedszkole nr 1
III miejsce – Aleksandra Budka, Miejskie Przedszkole nr 1
Wyróżnienie – Grzegorz Florek, Przedszkole „Słoneczko”
Wyróżnienie – Nadia Kubicz, Przedszkole „Słoneczko”
Wyróżnienie – Hubert Bukowiec, Przedszkole „Słoneczko”
Wyróżnienie – Julita Kędroń, Miejskie Przedszkole nr 1
Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje!
Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie.
Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe i ufundowanie nagród dla uczestników konkursu:
– Panu Burmistrzowi Miasta Limanowa
– Firmie „SPAR” z ulicy Krakowskiej
– Gabinetowi Padologii i kosmetyki stóp pani Bogumiły Lach
Pokonkursową wystawę prac można oglądać w szatni w budynku przedszkola.